Korduma kippuvad küsimused

Kuidas hooldada ning kus hoida jõulupuud?

Kuidas jõulupuud hooldada, kus seda hoida ja muid meiepoolseid soovitusi leiate siit

Kuidas te garanteerite jõulupuu kvaliteedi?

Kõik puud on valitud ja hinnatud SilverTree.ee kvaliteedihindajate poolt, seetõttu pakume me 100% raha tagasi või jõulupuu vahetuse garantiid. Kui tarnitud jõulupuu ei vasta Teie ootustele on kulleril rohkem kui üks sinu valitud jõulupuu tüüpi mille seast valida. Teie soovil anname Teile võimaluse valida olemasolevate hulgast parim jõulupuu või tagastame teie raha. Loe kvaliteedigarantiide kohta lähemalt siit

Kuhu jõulupuud pärast pühi viiakse kui te need peale korjate?

Meie korjame kõik jõulupuud peale pühi kokku. Kui see on puu potis, istutame selle uuesti (kui soovite, võite puu endale jätta ja seda ise teha). Kui soovite, et potis olev puu jääks ellu, lugege hooldussoovitusi. Viime raiutud puud taaskasutusse väetiseks või biokütuseks.

Millal on parim aeg jõulupuu tellimiseks?

Soovitame tellida võimalikult varakult, kuna puude arv on piiratud. Soovitame kohaletoimetamise kuupäevaks valida võimalikult hilise kuupäeva, vahetult ennem pühi. Kui olete aga otsustanud kuuse kohaletoimetamise ajaks valida rohkem kui 3 nädalat enne jõule, soovitame jõulupuud mõnda aega rõdul või terrassil hoida. Külmas keskkonnas tunneb puu end kõige paremini ja võib seal värskena püsida kuni 3 kuud. Mõni päev enne jõule saate puu tuppa tuua. Loe selle kohta rohkem siit

Kui kaua saab puu kodus seises värskena püsida?

Sellele ei ole täpset vastust. Kuusk on elav taim ja seda mõjutavad paljud tegurid, näiteks: ruumi niiskus, temperatuur jne. On väga oluline hoida puu soojusallikatest võimalikult kaugel ja niisutada seda nii palju kui võimalik. Nii võib kuusk püsida rohelisena kuni 3 nädalat. Hiljem hakkab puu kuivama, kuid suurepärane on see, et nulg ei kipu oksi maha laskma. Muidugi kui hoiate puud terrassil või rõdul, võib see kesta mitu kuud. Loe jõulupuu hoidmise ja hooldamise kohta lähemalt siit

Kas nulgu on võimalik õues hoida: klaasist rõdul või terrassil?

Muidugi! Seal on puu jaoks parim temperatuur. Lihtsalt pidage meeles, et kui jõulupuu on väljas, ärge lisage alusele vett, kuna see külmub ja purustab aluse.

Kui kiiresti suudate te jõulupuu kohale toimetada?

Kõige varem saame jõulupuu kohale toimetada järgmisel päeval pärast tellimuse saamist, kuid soovitame teil varakult kohale toimetatud puu hoida rõdul, terrassil või mõnes muus külmas ja niiskes kohas. Meie soovitus on valida puu kohaletoimetamise kuupäev võimalikult hiline, pühadele lähemal.

Kas kohaletoimetamise kuupäeva ja kellaaega on võimalik muuta?

Kohaletoimetamise kuupäeva ja kellaaega saab väga lihtsalt muuta. Pärast tellimuse esitamist saate kinnitusmeili lingiga, mis võimaldab teil ise kohaletoimetamise kuupäeva ja kellaaega muuta. Seda saate teha ka meile helistades või meili teel. . Kui te pole valitud päeval kodus, toimetame jõulupuu teieni uuel sobivamal ajal.

Millised on jõulupuude utiliseerimise tingimused?

Jõulupuude utiliseerimise tingimused ja kogu kohaletoimetamise ja äraveoga seotud teabe leiate siit

Kuidas maksta jõulupuu või aluse eest?

Kõigi meie kaupade eest saate maksa internetipangas või kohaletoimetamise hetkel kullerile kas kaardiga või sularahas.

Kas jõulupuu on võimalik tellida, kui elan väljaspool Tallinnat või Tartut?

Hetkel teeme kojutoimetamist ainult nendes linnades. Kui elad linna äärealal (mitte rohkem kui 5km linnapiirist väljas) toimetame jõulupuu kohale tasuta. Kui elate natukene rohkem linnast väljas võtke ühendust klienditoega edasise selgituse jaoks. Juhul kui meil on suurem nõudlus teie piirkonda, toimetame puu teieni ikkagi tasuta. Jõulupuude linnast kaugemale toimetamisel jätame endale õiguse rakendada lisatasu 5€ või keelduda jõulupuu tarnimisest.

Kas väljastate ka arveid ettevõtetele?

Jah, me saadame arve tellimuses märgitud e-posti aadressile.

Millistel juhtudel jõulupuu asendatakse?

Kui jõulupuu ei vasta teie ootustele või ei vasta kvaliteedistandardile - vahetame jõulupuud alati välja. Hiljem kui 3 päeva pärast kohaletoimetamist ei ole võimalik jõulupuud vahetada ega raha tagastada.

Mis on puu tüve läbimõõt? Kui suur on jõulupuu alumise võra läbimõõt?

Läbimõõt sõltub puu kõrgusest, kuid on ligikaudu 8-12 sentimeetrit. Jõulupuu alumise võra läbimõõt on umbes pool puu kõrgusest.

Kas jõulupuu tellimisel on vaja tellida ka lisa jalg? Kas paigaldate selle kliendil olemasolevale alusele?

Jõulupuu ostmisel saab lisatasu eest osta ka kuuse jala. Jõulupuu asetamine alusele on väga lihtne. Puu jala sisse paigaldamine võtab aega umbes 15 sekundit. Kui küsite, aitavad meie kullerid jõulupuud paigaldada. Jõulupuu varre läbimõõt võib olla 8-12 cm, seega pidage meeles, et iga jalg ei ole sobilik. Kui teie alus on tellitud jõulupuu jaoks liiga väike, on kulleril õigus keelduda kuuse paigaldamisest sobimatule alusele. Vajadusel saate jala soetada ka kullerit.

Ei leidnud vajalikku vastust? Võta meiega ühendust:

Tel: +372 555 35 925

E-mail: [email protected]

0
    0
    Sinu ostukorv
    Ostukorv on tühi