Kauplus

Kohaletoimetus

TASUTA ja paindlik kohaletoimetus

Kauplus

Kvaliteet

100% raha tagasi garantii või jõulupuu asendus!

Kauplus

Utiliseerimine

TASUTA jõulupuude äravedu.

Kauplus

Jätkusuutlikus

Kõik puud taaskasutatakse ja istutatakse uuesti.

Untitled-Artwork 2-1 1

Kohaletoimetus

TASUTA ja paindlik kohaletoimetus

Untitled-Artwork 3 1

Kvaliteet

100% raha tagasi garantii või jõulupuu asendus!

Untitled-Artwork 1 1
Jätkusuutlikus

Kõik puud taaskasutatakse ja istutatakse uuesti.

Untitled-Artwork-1 1

Utiliseerimine

TASUTA jõulupuude äravedu.

TEISED MEIST

Age Rebel
Read More
Ausaltöeldes, ei ole varem nii ilusat kuuske kodus olnudki. Eriti mugav oli kojutoimetamine ning äravedu! Parim teenus - oleme sada protsenti rahul. Kiidusõnad!
Silver Palm
Read More
Kliendisõbralik ja paindlik lahendus. Kiire, mugav, säästab aega ning mis peamine- väga ilus tulemus. Lisaks ka mõnus suhtlus terve protsessi vältel ja pärast viiakse puu ära ka veel! Järgmistel pühadel jälle.
Gerda Sõõrumaa
Read More
Kui tekkis mure, sain kiirelt vastuse ning probleemid olid lahendatud. Kliendina tundsin, et minuga arvestati ning koheldi viisakalt. Olen juba veetnud kolm aastat jõule teie puudega. Ootan huviga puud ka see aasta! ❤️
Andre-Andy Bernhardt
Read More
Meie pere on väga tänulik ebareaalselt hea teeninduse ja ilusa jõulupuu eest! 🎄 🌟 💛 Kõik sujus väga mugavalt. 🤗
Berit Reinu
Read More
Väga hea teenus! Kuller mitte ainult ei toonud puud, vaid tõi selle lausa ukseni, nägi vaeva, et see minu kuusejala otsa mahuks. Vaesekene lõhkus enda kindad ära, aga töö sai tehtud ja kuusk ise on imeline!
Annika Aal
Read More
Pole ammu nii õnnelik olnud ühe teenuse üle! Kuusk toodi SilverTree tiimi poolt täna ja see on niiii ilus! Kuller mitte ei toonud ainult ilusat puud vaid ka hea tuju! Elagu see ettevõte kaua-kaua. Järgmise aastani ja siis järgmiseni jne!!!! 🙂 Aitäh teile! 🙂
Kristin Runnel
Read More
SilvertTree.ee peamine missioon - jõulupuu ostuprotsessi lihtsustamine - missioon täidetud!! Saime enda puu kätte õigeaegselt, turvaliselt ja veel kõige ilusama 🙂 Aitäh SilverTree selle eest mida te teete! Hetkel ilusat aastat ja näeme juba uuel hooajal!
Maarja Tamm
Read More
Sain enda puu täna! Pean kiitma 🙂 Nulg on väga ilus ja inimene kes selle tõi nii sõbralik ja särav (isegi läbi maski). Pakkus abi isegi kuuse jala peale panemisel! 10 punkti teenindusele. Meil peaks rohkem selliseid teenuseid olema! hoidke enda põhimõtteid ja seda tööd mis te teete, see on tänuväärt! 👍🌲
Kristel Nipernadi
Read More
ÄGE TEENUS! Nad ei pakkunud mulle lihtsalt mingisugust jõulupuud, nad lasid mul valida senikaua kuni ma leidsin selle "õige" enda jaoks!!!🙂 Jäin tellimusega viimasele päevale, aga te olete nii kiires. Mis veelgi ägedam, terve maja lõhnab imelise kuuse lõhna jägi (ikka veel), oi kuidas ma seda igatsesin!! Ootame teie hästilõhnavaid puid juba uutel jõuludel!!
Gert Stenver Möllits
Read More
Meie kodu kaunistab nüüd imeilus Nulg, Taani Nulg kui täpne olla (-2m kõrgune). Lohvakad suured oksad, nii mõnus 🙂 Kutid on megasõbralikud, isegi panid puu standile üles. Aitäh teile!!!
Joonas Hein
Read More
Imeilusad jõulukuused ja nulud. Me oleme kliendid teist aastat järjest ja oleme rahul! 🙂 Imeline ja kvaliteetne teenus. Silvertreega saad saad kuuse otsimise asemel ja ringi sõitmise asemel aega veeta enda perega! 10 punkti! 👍
Previous
Next

VÕID OLLA KINDEL

Sa tähendad meile palju! Luba meil enda pühadega kaasnevaid muresid vähendada.

Kauplus

KLIENTIDE RAHULOLU

Meie eesmärk on pakkuda laitmatut teenindust ja parima kvaliteediga jõulupuid. Valime hoolikalt ainult PREMIUM puid. Samuti hoolitsevad meie kullerid parima teeninduse ning paidliku abi eest terve kogemuse vältel. Seetõttu julgeme me garanteerida vajadusel 100% raha tagasi ja jõulupuu vahetust.

Kauplus

JÄTKUSUUTLIKUS JA NÕUDED

Kinnitame, et ostes enda jõulupuu SilverTree-st ei kahjusta sa loodust vaid panustad selle säilimisele. Üle 90% meil pakutavatest jõulupuudest on ”Climate Tree” sertifitseeritud. Ülejäänud jõulupuud on samuti keskkonnasäästlikult kasvanud ning vastavad sarnastele kõrgetele standarditele.

0
    0
    Sinu ostukorv
    Ostukorv on tühi