Klientide rahulolupoliitika ning tarne- ja kõrvaldamistingimused

Garantiid

Murevaba jõulupuu! Meie eesmärk on pakkuda laitmatut teenindust ja kõrgeima kvaliteediga jõulupuud! Seetõttu valime hoolikalt ainult PREMIUM kvaliteediga puid. Tuleb meeles pidada, et jõulupuud on looduslik looming, seega on iga jõulupuu kordumatu. Sageli on võimalik märgata ebatasasusi või kõverat oksa. Seega, kui tarnitud kuusk ei vasta teie ootustele, vahetame kuuse hea meelega välja teise vastu.

Hoolitseme ka täiusliku teeninduse ja lahkete kullerite abi eest. Väikseimagi arusaamatuse või vea korral püüame need parandada, seega ootame teie kriitikat ja soove.

Garanteerime julgelt 100% raha tagasi ja jõulupuu vahetamise garantiid. Arusaamatuste korral võite võtta ühendust kuuse kohale toimetanud kulleriga, klienditeenindusega telefoni või e-posti teel. või Facebooki ja Instagrami platvormidel.

Jõulupuu vahetamine - tagastamistingimused

Kui tarnitud kuusk ei vasta teie ootustele, asendab kuller selle hea meelega mõne teise kuuse vastu. Selle sujuvamaks kulgemiseks kontrollige jõulupuud enne kulleri lahkumist või võimalikult kiiresti pärast kohaletoimetamist. Sellisel juhul ei jõua kuller väga kaugele ja on lihtsam tagasi pöörduda. Võite paluda kulleril näidata teile rohkem kui ühte jõulupuud. Jõulupuid saate näha kulleri auto juures. Kohaneme paindlikult igaühe vajadustega.

Kui teil pole võimalust jõulupuud kohaletoimetamise ajal üle vaadata, saate taotleda jõulupuu asendamist 3 päeva jooksul pärast kohaletoimetamise kuupäeva.

3 päeva peale kohaletoimetamist, ei ole võimalik puud vahetada, ega raha tagasi saada.

Soovitame siiralt lugeda jõulukuuskede hoidmise ja hooldamise soovitusi siit

Kohaletoimetus

Me vaatame jõulupuude kohaletoimetamist väga paindlikult. Soovitame jõulupuu reserveerida isegi siis, kui te ei tea, millal soovite jõulupuu kohale toimetamist. Kuupäeva ja kellaaega saate alati muuta. Jõulupuude arv on väga piiratud, seega ei tasu viimast päeva oodata. Kui juhtub, et te pole kohaletoimetamise ajal kodus, saate samal päeval kulleriga kokku leppida mõne muu aja või kuller lükkab teie tellimuse kohaletoimetamise aja päeva lõppu ning kui see ebaõnnestub, siis võtab ühendust klienditeenindaja, kes pakub välja mõne teise Sulle sobiva aja.

Tarnetingimused ja teave

Toome jõulupuud kohale alates 22. novembrist. Kuni 24. detsembrini. nädalapäevadel ja nädalavahetustel

Jõulupuud toimetatakse kohale teie valitud päeval soovitud ajavahemikus.

Kohaletoimetamise aeg on võimalik ka õhtuti kuni kell 21.00.

Kohaletoimetamise kuupäeva ja kellaaega saab igal ajal muuta. Saate seda teha järgides linki, mille saate e-kirjaga koos tellimuse kinnitusega, või võtke meiega ühendust telefoninumbri, e -posti või Facebooki sõnumi kaudu.

Kui klienti ei ole kodus, kui kuller jõulupuu kohale toimetab, lükatakse tellimus sama päeva marsruudi lõppu või lepitakse kokku teine ​​aeg.

Utiliseerimine

Hoolitseme klientidelt kogutud jõulupuude eest. Kõik raiutud puud töödeldatakse vastutustundlikult ümber, saades maaväetiseks või biokütuseks. Kõik potis kasvatatud jõulupuud, mida müüme, on ümberistutatavad. Kui neid korralikult hooldada kogu pühade perioodi jooksul ja järgides meie jõulukuuse hooldussoovitusi, juurdub kuni 90% potis kasvatatud jõulukuuskedest edukalt ja jätkab haljendamist.

Jätkusuutlikkuse poole liikudes ja sõidukite CO2 heitkoguste vähendamiseks püüame sõita mitte ainult vähem, vaid ka targalt. Koostame jõulupuude äraveoks ajakava, mille alusel eraldame ühe päeva ühele linnaosale.

Äraveo tingimused ja teave

Teostame jõulupuude kokku korjamist 6-13 jaanuar. Korjame jõulupuud kokku linnaosade kaupa. Kuupäevade ja linnaosade nimekiri avaldatakse meie Facebooki kontol ja www.silvertree.ee lehel.

Samuti saadame 3 päeva enne teie linnaosa kavandatud jõulupuude kogumist SMS-i ja e-kirja, et saaksite alustada ettevalmistamist. Mõnikord ei pruugi te tehniliste vigade tõttu SMS-i või e-kirja saada, seega olge mõistev ja otsige teile meie veebisaidilt või Facebooki lehelt määratud kuupäeva.

Jõulupuude tõhusaks kogumiseks ja looduse säästmiseks ei saa me jõulupuude kogumisel täpset aega lubada. Kuller saab kõigi jõulukuuskede kogumiseks võimalikult lühikese teekonna. Kui olete kulleri kõne ajal kodus, saab kuller teie mugavuse huvides tuppa tulla ja pakkida puu spetsiaalsesse kotti. Kui teil on võimalus jõulupuu õue või trepikotta jätta, hindame seda kõrgelt, kuna see aitab jõulupuu kogumise protsessi tõhusamaks muuta.

Kui te ei plaani määratud päeval kodus olla, loodame leida jõulupuu meile kättesaadavas kohas (hoovis, väravas või trepikojas). Sel juhul võite naabrite meelerahu tagamiseks jätta märkuse, et jõulupuu korjab kokku SilverTree kuller. Jõulupuud pole vaja utiliseerimiseks ette valmistada. Soovitame jõulupuud enne õue või trepikotta kandmist ühes kohas korralikult raputada, sest see aitab kukkunud okkaid kiiremini pühkida. Seda tehes ei puista sa koridoris või puud trepist alla kandes okkaid.

Arusaamatuse korral – kuller ei tule teie jõulupuule järele, võtke ühendust kulleri või meie klienditeenindusspetsialistidega. Võite paluda jõulupuu ära viimist sama päeva õhtul või järgmise päeva hommikul. Proovime lahendada kõik arusaamatused.

0
    0
    Sinu ostukorv
    Ostukorv on tühi