Teenuse nõuded ja tingimused

Garantiid

Murevaba jõulupuu! Meie eesmärk on pakkuda laitmatut teenindust ja kõrgeima kvaliteediga jõulupuud! Seetõttu valime hoolikalt ainult PREMIUM kvaliteediga puid. Tuleb meeles pidada, et jõulupuud on looduslik looming, seega on iga jõulupuu kordumatu. Sageli on võimalik märgata ebatasasusi või kõverat oksa. Seega, kui tarnitud kuusk ei vasta teie ootustele, vahetame kuuse hea meelega välja teise vastu.

Hoolitseme ka täiusliku teeninduse ja lahkete kullerite abi eest. Väikseimagi arusaamatuse või vea korral püüame need parandada, seega ootame teie kriitikat ja soove.

Garanteerime julgelt 100% raha tagasi ja jõulupuu vahetamise garantiid. Arusaamatuste korral võite võtta ühendust kuuse kohale toimetanud kulleriga, klienditeenindusega telefoni või e-posti teel. või Facebooki ja Instagrami platvormidel.

Jõulupuu vahetamine – tagastamistingimused

Kui tarnitud kuusk ei vasta teie ootustele, asendab kuller selle hea meelega mõne teise kuuse vastu. Selle sujuvamaks kulgemiseks kontrollige jõulupuud enne kulleri lahkumist või võimalikult kiiresti pärast kohaletoimetamist. Sellisel juhul ei jõua kuller väga kaugele ja on lihtsam tagasi pöörduda. Võite paluda kulleril näidata teile rohkem kui ühte jõulupuud. Jõulupuid saate näha kulleri auto juures. Kohaneme paindlikult igaühe vajadustega.

Kui teil pole võimalust jõulupuud kohaletoimetamise ajal üle vaadata või kui kohale toodud puu ei vasta teie ootustele, võtke palun ühendust meie klienditeeninduse spetsialistidega. Saate taotleda jõulupuu asendamist 3 päeva jooksul pärast kohaletoimetamise kuupäeva.

3 päeva peale kohaletoimetamist, ei ole võimalik puud vahetada, ega raha tagasi saada.

Soovitame siiralt lugeda jõulukuuskede hoidmise ja hooldamise soovitusi siin.

Kohaletoimetus

Tasuta kohaletoimetamise tingimused ja informatsioon

Iga ostetud jõulupuu on õigustatud tasuta kohaletoimetamiseks Tallinnas ja Tartus. Broneeringut tehes on teil võimalus valida saadavalolevate kuupäevade ja kellaaja vahel kohaletoimetamiseks teie aadressi.

Toome jõulupuud kohale alates 25. novembrist kuni 23. detsembrini nii tööpäevadel kui ka nädalavahetustel. Tasuta kohaletoimetamine on saadaval ajavahemikus 09:00 hommikul kuni 21:00 õhtul.

Soovitame reserveerida oma jõulupuu isegi siis, kui te pole kindel täpse kohaletoimetamise kuupäeva ja kellaaja suhtes. Saate alati kuupäeva ja aega muuta, võttes meiega ühendust antud telefoninumbri, e-posti või sotsiaalmeedia platvormide kaudu. Jõulupuude kogus on piiratud, seega viimase hetke ootamine ei ole soovitatav. Kui klienti ei ole kodus, kui kuller jõulupuu kohale toimetab, lükatakse tellimus sama päeva marsruudi lõppu või lepitakse kokku uus sobivam aeg meie klienditeeninduse spetsialistiga.

Kui ei leia sobivat kuupäeva või aega, valides tasuta kohaletoimetamise ja tagastamise teenust, soovitame osta “Lisateenus” kohaletoimetamise ja tagastamise teenus hinnaga 15 eurot.

Utiliseerimine

Iga ostetud jõulupuu on õigustatud tasuta utiliseerimiseks. Jätkusuutlikkuse poole liikudes ja sõidukite CO2 heitkoguste vähendamiseks püüame sõita mitte ainult vähem, vaid ka targalt. Koostame jõulupuude äraveoks ajakava, mille alusel eraldame ühe päeva ühele linnaosale.

Teostame jõulupuude kokku korjamist 6-15. jaanuar. Korjame jõulupuud kokku linnaosade kaupa. Kuupäevade ja linnaosade nimekiri avaldatakse meie Facebooki kontol ja meie kodulehel.

Tuleme teie mikrokvartali jõulupuud koguma kindlal päeval ajavahemikes: 9.00–13.00, 13.00–17.00 ja 17.00–21.00. Samuti saadame 3 päeva enne teie linnaosa kavandatud jõulupuude kogumist SMS-i ja e-kirja, et saaksite alustada ettevalmistamist. 

Mõnikord ei pruugi te tehniliste vigade tõttu SMS-i või e-kirja saada, seega olge mõistev ja otsige teile meie veebisaidilt või Facebooki lehelt määratud kuupäeva.

Palun valmistage jõulupuu ette äraviimiseks. Kui olete kulleri kõne ajal kodus, saab kuller teie mugavuse huvides tuppa tulla ja pakkida puu spetsiaalsesse kotti. Kui teil on võimalus jõulupuu õue või trepikotta jätta, hindame seda kõrgelt, kuna see aitab jõulupuu kogumise protsessi tõhusamaks muuta.

Kui te ei plaani määratud päeval kodus olla, loodame leida jõulupuu meile kättesaadavas kohas (hoovis, väravas või trepikojas). Jõulupuud pole vaja utiliseerimiseks ette valmistada. Soovitame jõulupuud enne õue või trepikotta kandmist ühes kohas korralikult raputada, sest see aitab kukkunud okkaid kiiremini pühkida. Seda tehes ei puista sa koridoris või puud trepist alla kandes okkaid.

Teie puu kogumise päeval määratud ajavahemikus, oodake palun kulleri kõnet ja aidake tal leida teie puu. Kui olete ära või teate, et te ei saa vastata, teavitage palun meie klienditeeninduse spetsialiste ja andke rohkem teavet (kus puu on jäetud, trepikoja kood jne).

Kui kuller ei saa planeeritud kuupäeval ja ajavahemikus teiega ühendust võtta, jätame endale õiguse tasuta puu äraviimise teenus tühistada.

Arusaamatuse korral – kuller ei tule teie jõulupuule järele, võtke ühendust meie klienditeenindus spetsialistidega – leppime kokku teise kuupäeva ja kellaaja puu äraviimiseks. Me püüame lahendada kõik arusaamatused.

Kui te ei ole tasuta äraviimise tingimustega rahul, soovitame osta “Lisateenus” puu äraviimise teenust, mille hind on 15 eurot.

Kohaletoimetamise tsoonid

Tasuta kohaletoimetamine ja utiliseerimine on saadaval Tallinna ja Tartu linnade piirides.

Äärelinna piirkonnad on jagatud tsoonideks. Mõnes kohas on kohaletoimetamine ja äraviimine endiselt tasuta, teistes kehtib lisatasu 5 eurot. See tasu kajastub teie tellimuse kokkuvõtte lõppetapis.

Saate kontrollida, kas me toimetame jõulupuu teie elukoha aadressile ja kas kohaldatakse lisatasu meie kodulehel “Kohaletoimetamise tsoonid” alamlehel või tellimuse lõppetapi ajal.

Sisestades oma aadressi, ilmub kaardile nõel, mis võimaldab teil täpsustada puu täpset kohaletoimetamise asukohta. Kui teie elukoht ei kuulu kohaletoimetamise tsoonidesse, näete ekraanil sõnumit, mis ütleb: ”Vabandame, kuid teie määratud aadress asub väljaspool kohaletoimetamise tsooni. Palun võtke meiega ühendust teiste linnade kohaletoimetamiseks.”

Kohaletoimetamine teistesse linnadesse


Need, kes elavad väljaspool kohaletoimetamise tsoone ja teistes Eesti linnades, me toimetame jõulupuid muu kullerteenuse kaudu.

Kui soovite saada jõulupuud, kuid elate väljaspool kohaletoimetamise tsooni, võtke palun ühendust meie klienditeeninduse spetsialistidega e-posti, telefoni või Facebooki kaudu. Me ei paku soodustusi tellimustele teistesse linnadesse ning äraviimise teenust väljaspool meie määratletud tsoone.

Lisaks, me ei toimeta puid, mis on kõrgemad kui 180 cm.

“Ekstra” kohaletoimetamise ja kättesaamise tingimused

Iga ostetud jõulupuu sisaldab tasuta kohaletoimetamist ja kogumist.

Soovitame valida “Lisateenus” kohaletoimetamise ja äraviimise ainult juhul, kui te ei leia sobivat kuupäeva ja aega tasuta kohaletoimetamiseks või kui te vajate jõulupuu kogumist varem või hiljem kui tavaline puude kogumise ajakava: 6. jaanuarist kuni 15. jaanuarini.

”Lisateenuse” tellimisel toimetatakse jõulupuu soovitud päeval ühetunnise vahega.

Lisaks on teil võimalus valida puude kogumise kuupäev ja kellaaeg ühetunnise intervalliga.

”Lisateenuse” kohaletoimetamise tasu on 15 eurot.

0
    Sinu ostukorv
    Teie ostukorv on tühiTagasi poodi
    Teile võib vaja minna.