Tavalised kuused on endiselt populaarsed jõulupuu valikud. Viimastel aastatel on aga järjest populaarsemaks valikuks saanud ka potikuusk. Elavad jõulupuud potis toovad looduse tuppa.

Kuusk potis nõuab aga hoolt ja on teatud asju, mida pead kindlasti tegema.

Miks valida jõulukuused potis?

Jõulukuused potis toovad su tuppa jõulude ajal loomuliku välimuse ja meeldiva lõhna. Mitte ainult ei saa sa sama jõulupuud mitu aastat taaskasutada, vaid võid seda soovi korral ka oma õues ilutaimena kasutada. 

Ilutaimedena kasutatakse paljusid kuusesorte. Need annavad metsiku ja majesteetliku välimuse igale alale, kuhu nad on istutatud. Seetõttu võid pärast jõule otsustada istutada oma potipuu õue või aeda ja saada nii sinna uhke igihalja puu, mida saab imetleda veel aastaid.

Elusad potijõulupuud peaksid võimalikult vähe toas viibima. Nad eelistavad loomulikult külma ja toas peavad nad tavaliselt taluma üle 20° C temperatuuri. Mida vähem nad kõrgel temperatuuril toas viibivad, seda vähem see neid mõjutab. Paljud soovitavad hoida potikuuske siseruumides mitte kauem kui kaks nädalat. Okaspuud vajavad talvel madalat temperatuuri ja nende hoidmine köetavates siseruumides võib põhjustada nende kuivamist.

Potikuusk müük veebis

SilverTree kiiret ja mugavat võimalust tuua pidulik võlu teie koju. Saate osta jõulupuid pottides nii Tartu kui ka Tallinna linnades. See on suurepärane võimalus alustada pühadetempu.

Meie veebilehelt potikuuskede ostmine on lihtne, kiire ja mugav. Tee oma valik erinevate võimaluste hulgast ja võid olla kindel, et sinu ostetud jõulupuu potis jõuab sinuni värske ja kaunina. Meie kliendid on sooritatud ostudega alati rahul ja pöörduvad ikka ja jälle meie veebipoodi tagasi, kui nende sooviks on erinevas suuruses jõulupuude vahel valida.

item

Kohaletoimetamine

Tasuta ja paindlik kohaletoimetamine

item

Kvaliteet

100% raha tagasi või puu asendamise garantii

item

Utiliseerimine

Tasuta jõulupuu äraviimine

item

Jätkusuutlikkus

Kõik puud töödeldakse ümber ja istutatakse ümber

silvertree.ee

Arvustused

silvertree.ee silvertree.ee silvertree.ee silvertree.ee silvertree.ee

"Meie pere soovitab! 🥰 Oleme tellinud SilverTreest puu kahel talvel. Puud on väga ilusad - tihedad, kohevad, ühtlased. Nulg tõesti püsis muutumatuna terve kuu. Ei pudisenud, ei muutunud hõredaks 🎄 Meie naistepere lisaboonus on see, et puu tuuakse kohale ja viiakse ära. 🙌 Aidatakse soovi korral ka tuppa püsti panna. Arvestades, et puud on suured ja päris rasked, on see teinud meie elu lihtsamaks. Kullerid on olnud väga sõbralikud ja abivalmid. Ja üldse kogu suhtlemine SilverTreega on lihtne, selge, kaasamõtlev (nt kohale toomise aja muutmisel)."

Anneli Valdmann
silvertree.ee silvertree.ee silvertree.ee silvertree.ee silvertree.ee

"Puud on ilusad, õigel ajal toodud ja ära viidud, teenindus super kena ja sõbralik. Olen väga rahul ja kavatsen nende abi ka järgnevatel aastatel kasutada. 🤩"

Anneli Veispak
silvertree.ee silvertree.ee silvertree.ee silvertree.ee silvertree.ee

"Wow kuusk ja suurepàrane teenindus! 🌲 Ûtlen julgelt, et kôige ilusam kuusk, mis on meil kodus siiani seisnud! Aitàh, et loote parimat meeleolu."

Édith Édovald
silvertree.ee silvertree.ee silvertree.ee silvertree.ee silvertree.ee

"Tellisin emale puu - jäi väga rahule! Ilus, kohev! Järgmise aastani!😇 🤗"

Elis-Helen Starkopf
silvertree.ee silvertree.ee silvertree.ee silvertree.ee silvertree.ee

"Toomine ja viimine kulges sujuvalt. Tuldi vastu ja muudeti minu soovi kohaselt veel ka toomise aega, kuna mul plaanid muutusid. Kuusk oli väga ilus!"

Annika Viimsalu
silvertree.ee silvertree.ee silvertree.ee silvertree.ee silvertree.ee

"Kuusk jõudis õigel ajal, oli väga ilus, säilis väga kaua ilusana ning viidi minema ka nagu naksti 🙂 Väga mugav teenus ja sõbralik klienditeenindus! Aitäh🙏🏻"

Brit Selge
silvertree.ee

Jõulupuu teekond Sinu koju

01.
item

Kasvatame

02.
item

Toimetame

tasuta

03.
item

Tähistame

04.
item

Viime ära

tasuta

05.
item

Taaskasutame

06.
item

Istutame ümber

Korduma kippuvad küsimused

 • Kuidas te tagate jõulupuude kvaliteedi?

  Kõik jõulupuud valitakse hoolikalt välja ja hindavad sertifitseeritud eksperdid. Sellepärast pakume 100% tagasimakse- või puuvahetustagatist, mis kehtib 3 päeva pärast kohaletoimetamist. Kui kohaletoimetatud puu ei vasta teie ootustele, paluge kulleril see asendada ja näidata teile kohaletoimetamise käigus rohkem puid. Lisateavet meie kvaliteedigarantiide kohta leiate siit.

 • Kuidas toimib jõulupuude tasuta kohaletoimetamine?

  Me toimetame jõulupuud teie valitud päeval ja ajavahemikus. Lisateavet kohaletoimetamise tingimuste kohta leiate siit.

 • Mis on jõulupuude tasuta äravedamise tingimused?

  Me korjame jõulupuid eelnevalt kokku lepitud ajakavade alusel linnaosade kaupa. Me teavitame teid jõulupuu eelnevalt kokkulepitud kuupäevast ja ajavahemikust e-posti ja SMS-i teel kolm päeva varem. Lisateavet äraveo tingimuste kohta leiate siit.

 • Kas kuller aitab jõulupuud sisse tuua ja paigaldada?

  Teie mugavuse huvides toob kuller jõulupuu treppidest ülesse ja toimetab selle ukse ette. Kui on vajadust, aitab kuller paigutada puu püstikusse. Siiski, kui teie olemasolev püstik on oluliselt liiga väike, jätame endale õiguse puud sinna mitte paigutada ja pigem soovitame osta meie reguleeritav püstik.

 • Kas kohaletoimetamise kuupäeva ja kellaaega on võimalik muuta?

  Kohaletoimetamise kuupäeva ja kellaaega saab väga paindlikult muuta. Seda saate teha helistades klienditeeninduse spetsialistidele, e-posti või sotsiaalmeedia platvormi kaudu. Kui te ei ole kohaletoimetamise ajal kodus, toimetame jõulupuu teile sobival ajal.

 • Kas jõulupuu tellimisel on vaja tellida ka lisa jalg? Kas paigaldate selle kliendil olemasolevale alusele?

  Kui teil on olemas sobiv jõulupuu jalg, siis ei pea te juurde tellima. Siiski arvestage, et jõulupuu varre läbimõõt võib olla 8-12 cm. Kui teie alus on tellitud jõulupuu jaoks liiga väike, on kulleril õigus keelduda kuuse paigaldamisest sobimatule alusele. Vajadusel saate jala soetada ka kullerit.

 • Kas pottides olevad jõulupuud on keskkonnasõbralikumad võrreldes lõigatud puudega?

  Kui korralikult hooldatud jõulupuid saab uuesti istutada ja lõigatud puid ei saa, ei tähenda see tingimata, et viimased on vähem jätkusuutlikumad. Seda seetõttu, et kõik meie müüdud puud võetakse ringlusse ja istutatakse uuesti. Iga kasvav jõulupuu neelab süsinikdioksiidi (CO2) ja aitab puhastada planeeti.

 • Millal on parim aeg jõulupuu tellimiseks?

  Kuna me tegutseme jõulupuude eelneva broneeringu alusel, soovitame broneerida oma puu võimalikult varakult, isegi kui te pole täpse kohaletoimetamise kuupäeva suhtes kindel. Saate alati hiljem muuta kohaletoimetamise kuupäeva ja kellaaega.

 • Kui kiiresti suudate te jõulupuu kohale toimetada?

  Tavaliselt toimetame jõulupuud järgmisel päeval pärast tellimuse saamist. Kohaletoimetamine alates 25. novembrist kuni 23. detsembrini nii nädalapäevadel kui ka nädalavahetustel. Tasuta kohaletoimetamise aeg on saadaval hommikul kell 09:00 kuni õhtul kell 21:00.

 • Millistel juhtudel jõulupuu asendatakse?

  Kui jõulupuu ei vasta teie ootustele või ei vasta kvaliteedistandardile – vahetame jõulupuud alati välja. Sujuva protsessi tagamiseks saate kullerilt tellimisel paluda näidata rohkem kui ühte puud. Kui te ei saa puud kohaletoimetamise ajal kontrollida või kui tarnitud puu ei vasta teie ootustele, võtke ühendust meie klienditeeninduse spetsialistidega. Hiljem kui 3 päeva pärast kohaletoimetamist ei ole võimalik jõulupuud vahetada ega raha tagastada.

 • Kuidas hoolitseda jõulupuu eest?

  On oluline hoida jõulupuu võimalikult kaua kuumusallikatest eemal ja tagada, et puu püstik ei jääks veeta. Soovitused, kuidas puu eest hoolitseda leiad siit.

 • Kui kaua saab puu kodus seises värskena püsida?

  Kui hoolitsete puude eest vastavalt meie soovitustele, võivad kuused püsida värskena kuni 3 nädalat, samas kui Eesti kuusk kuused võivad kesta kuni 2 nädalat. Lugege lisateavet siit.

 • Kas nulgu on võimalik õues hoida: klaasist rõdul või terrassil?

  Muidugi! Seal on puu jaoks parim temperatuur. Lihtsalt pidage meeles, et kui jõulupuu on väljas, ärge lisage alusele vett, kuna see külmub ja purustab aluse.

 • Kuhu jõulupuud pärast pühi viiakse kui te need peale korjate?

  Meie korjame kõik jõulupuud peale pühi kokku. Kui see on puu potis, istutame selle uuesti (kui soovite, võite puu endale jätta ja seda ise teha). Kui soovite, et potis olev puu jääks ellu, lugege hooldussoovitusi. Viime raiutud puud taaskasutusse väetiseks või biokütuseks.

 • Kuidas maksta jõulupuu või aluse eest?

  Kõigi meie kaupade eest saate maksa internetipangas või kohaletoimetamise hetkel kullerile kas kaardiga või sularahas.

 • Kas väljastate ka arveid ettevõtetele?

  Jah, me saadame arve tellimuses märgitud e-posti aadressile.

 • Kas jõulupuu on võimalik tellida, kui elan väljaspool Tallinnat või Tartut?

  Kodulehel leiate alamlehe “Kohaletoimetamise tsoonid” ja teie tellimuse viimase sammu sektsioonis saate kontrollida, kas me toimetame jõulupuu teie elukoha aadressile ja kas sellega kaasneb lisatasu.

  Sisestades oma aadressi, ilmub kaardile nööp, mida saate käsitsi kohandada, et täpsustada kohaletoimetamise asukoha. Kui teie elukoha aadress ei asu kohaletoimetamise tsoonides, näete ekraanil teadet: “Vabandame, kuid teie määratud aadress asub kohaletoimetamise tsoonist väljaspool. Palun võtke meiega ühendust e-posti teel teistes linnades toimuvaks kohaletoimetamiseks.”

 • Mis on puu tüve läbimõõt? Kui suur on jõulupuu alumise võra läbimõõt?

  Läbimõõt sõltub puu kõrgusest, kuid on ligikaudu 8-12 sentimeetrit. Jõulupuu alumise võra läbimõõt on umbes pool puu kõrgusest.

 • Kas on võimalik tellida jõulukuuse, kui elan väljaspool Tallinna või Tartut?

  Teistes Eesti linnades toimetame kuuski kullerpartnerite kaudu. Tellimuste tegemiseks võtke ühendust meie klienditeeninduse spetsialistidega e-posti, telefoni või Facebooki kaudu.

Näita kõike